Cardfinans kart kapatmama sözüne 50 TL puan hediye

 • 17 Nisan 2018
Cardfinans kart kapatmama sözüne 50 TL puan hediye

Finansbank cardfinans kredi kartınızı 6 ay kapatmama sözüne karşılık 50 TL para puan kazanabilirsiniz. Bu durum bir kampanya değildir. Lütfen müşteri hizmetlerini arayıp böyle bir kampanya varmış soruları yöneltmeyin. Bu durum kampanyanın kısa sürede sonlandırılmasına neden olabilir.

Puan almak için öncelikle müşteri hizmetlerini arıyorsuz, sesli yanıt sistemi size ne yapmak istediğinizi soracak. Kredi kartı kapatma derseniz müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Temsilciye kredi kartımı kapattırmak istiyorum diyorsunuz o da size nedenini soruyor. Herhangi bir bahane sunabilirsiniz. Kampanyalar yetersiz geliyor dediğimizde size karta ait özellikleri sayar. Sizde herhangi bir kampanya teklifiniz varsa değerlendireyim diyorsunuz. Temsilci sistemde 6 ay kart kapatmama sözünüze  karşılık 50 TL puan kazanabileceğinizi belirtiyor. Tamam diyorsunuz ve sizden onay aldıktan sonra 50 TL para puan kartınıza yükleniyor.

Bankaların çoğu kart kapatma isteğinize karşılık hediye puan veriyor. Diğer bankaları da arayıp teklif isteyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. tilırsın dedi ki:

  kart aidatını iade alabilmek için 1 yıl kartı kapatmama sözü verdim ,kartımı kapatın dersem 50 tl puan teklif edilir mi ?

 2. AY dedi ki:

  sözünüz devam ediyorsa 2. kez teklif vermez….

 3. adem dedi ki:

  fix kart dahil mi acaba, acil

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Adem denemesi bedava :)

 5. adem dedi ki:

  fix kartım var. 50 TL yüklendi. teşekkürler

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Güle güle harcayın adem bey. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ve beğenmeyi unutmayın lütfen.

 7. acemi dedi ki:

  FİNANSBANK cok guzel oyun oynamıştm 6 ay kapatmama sozu verdım 75 yuklemıstı 2017 de sonra dedım kı kartımın lımıtı 100 tl cekın çektiler ve attım arabanın torpidosuna 6 ay sonra kır at :D acımasız banka

 8. Srsr dedi ki:

  Piyasa düşmüş 25 tl yüklüyor lar

 9. Anonim dedi ki:

  bilgilendirme için teşekkürler 50 tl puanı aldım :-)

 10. resul dedi ki:

  valla sabah bende aradım iptal edin dedim.
  nedenini sormadan iptal ediyoruz onaylıyormusunuz dedi teli kapattım:)))

 11. 01 adana dedi ki:

  Teşekkürler :) 50 tl puanımızı aldık

 12. Anonim dedi ki:

  ticari kartlara veriyorlar mı?

 13. kemal dedi ki:

  kardeşim kelime oyunu yapmaya gerek yok.vay kapat diyeceğiz de temsilci neden diye soracak ve bahane uyduracağız.Kapatırsa kapatacak kapatmaz ise güya müşterisine sen bilirsin puan verelim diyecek.Olmaz böyle bir şey.Mesajla banka arasın kardeşim kartını 6 ay kapatmama sözüne 50 TL puan veriyorum desin.Arzu eden girer arzu etmeyen girmez.Mert dobra olmak lazım.Herkese adil ve aynı teklifi sunabilir.Belki kart limitine göre puan değişebilir ama o da kanımca uygun değil.Çün ki şahsın kart limiti azdır harcama yapar veya kart limiti yüksektir harcama yapmaz.

 14. Anonim dedi ki:

  Ozaman öde rahat et onbaşı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.