Cardfinans kredi kartı ile Hepsiburada kampanyası 1-15 Ekim

  • 30 Eylül 2016
Cardfinans kredi kartı ile Hepsiburada kampanyası 1-15 Ekim

Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel Hepsiburada.com kampanyası kapsamında bu ay 1-15 Ekim 2016 tarihleri arasında yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişte 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişte 50 TL değerinde para puan hediye edilecektir.

Kampanya katılımı için “HEPSIBURADA” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir. Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir. Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir. Kazanılan ParaPuan’lar 24 Ekim 2016’da harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır. Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır. Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz. Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil edilmemektedir. www.hepsiburada.com ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.hepsiburada.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.