Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans kredi kartı metro market kampanyası 5-18 Aralık 2019

  • 08 Aralık 2019
Cardfinans kredi kartı metro market kampanyası 5-18 Aralık 2019

Cardfinans kredi kartı sahipleri Metro marketlerden yapacakları 350 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 5-18 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Cep şubesinden kampanyaya katılabilirsiniz.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 20 Aralık 2019’da yüklenecek, Ocak 2020 sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Şubat 2020’de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 35 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir.

Metro Marketlerin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Metro Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ÖZCAN BODUR dedi ki:

    HSBC ADVENGARD KARTIN HER IKINCI 100 TL YE 10 LIRA TOPLAM 150 KAMPANYASI VAR.

BİR YORUM YAZ