Cardfinans kredi kartı sahibinden kampanyası 1-30 Haziran 2018

 • 02 Haziran 2018
Cardfinans kredi kartı sahibinden kampanyası 1-30 Haziran 2018
Türkiye’nin en büyük alışveriş platformu sahibinden GET ile yapılacak ödemelerde cardfinans kredi kartı sahiplerine özel 500 TL üzeri ödemelerde 25 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 50 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya bu ay 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Peşin fiyatına kuyum harcamalarınıza 3 taksit; elektrik ve elektronik harcamalarınıza 6 taksit; beyaz eşya harcamalarınıza 9 taksit; telekomünikasyon, kozmetik, ofis ve gıda harcaması hariç taksit kısıtı olmayan diğer harcamalarınıza ise 9 taksit fırsatı sunulmaktadır.
Kampanya katılımı için SAHIBINDEN yazıp, 2273’e gönderin.
Kampanya Ayrıntıları
 • 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil Cardfinans Fix ile www.sahibinden.com ‘dan GeT kategorisindeki belirli ürünlerde* tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500-999 TL arasındaki ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde “SAHIBINDEN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya, sadece Güvenli E-ticaret (GeT) kategorisinde geçerli olup, Chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
  Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (01.08.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 3 Temmuz 2018’de harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Sanal karttan ParaPuan’ın ana karta transferi; çağrı merkezi, internet banklacılığı ve cep şube ile mümkündür.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • sahibinden.com ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • sahibinden.com ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.sahibinden.com ’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında www.sahibinden.com ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.sahibinden.com ‘un 0850 222 44 44 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
 • Sahibinden.com ve QNB Finansbank A.Ş.’nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.