Cardfinans kredi kartı Watsons kampanyası 1-30 Eylül 2018

  • 06 Eylül 2018
Cardfinans kredi kartı Watsons kampanyası 1-30 Eylül 2018

Cardfinans kredi kartı sahipleri Watsons mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında, Watsons mağazaları veya watsons.com.tr’den QNB Finansbank bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından 1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerin toplamı 75 TL’ye ulaştığında 15 TL ParaPuan kazanılacaktır.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin Eylül ayı boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bireysel Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin Eylül ayında “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kazanılan ParaPuan online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 15 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 2 Ekim 2018’da yüklenecek, 1 Kasım’a kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Kasım 2018’de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.

Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Watsons’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Watsons’tan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Watsons’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Watsons’ın 444 99 87 numaralı şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.