Cardfinans mobil beyaz eşya ve elektronik kampanyası 500 TL hediye

 • 07 Haziran 2017
Cardfinans mobil beyaz eşya ve elektronik kampanyası 500 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri mobilya, beyaz eşya ve elektronik sektöründeki iş yerlerinden yapacağınız alışverişler için vereceğiniz 12 aylık harcama sözüne özel 500 TL’ye varan hediye para puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyaya katılım için bireysel kredi kartınızla yapacağınız harcamanızın hemen sonrasında göndereceğimiz SMS’i HP yazarak yanıtlayın, Haziran ayına özel bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyadan, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1,875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
Kampanyaya katılmak için Mobilya, Beyaz Esya veya Elektronik sektorlerinde yapılacak 150 TL ve üzeri işlem sonrası gönderilecek SMS metninin 3 gün içerisinde HP yazıp yanıtlanması yeterlidir.
Kampanyadan, yalnızca SMS ile Hediye Para teklif edilen müşteriler yararlanabilir. Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir.
Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz.
500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecektir.
Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. 12 ay sonunda harcama sözünüzden eksik kalan bakiye olması durumunda, bu bakiyeye karşılık gelen Hediye Para tutarı ekstreye yansıtılacaktır.
Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans, anında kredi işlemleri ve TL yüklemeleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir.
Hediye Para kazanılan alışverişin tamamının ya da bir kısmının iadesi halinde, kampanyanız iptal edilerek harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.
CardFinans ve Fix Card sahipleri yalnızca bir kez Hediye Para kullanım hakkına sahiptir.
CardFinans Xtra, Platinum, World Signia/World Elite ve ClubFinans kredi kartı sahipleri ise, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.
Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamaz ancak Hediye Para kullanımı yapılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılır.
Ticari kullanımlar Hediye Para’dan yararlanamaz yararlansa dahi Hediye Para tutarı geri alınır.
Müşteri’nin kredi kartını sürekli olarak ve ticari amaçla kullanması yasak olup, bu şekildeki kullanımların olması halinde Müşteri Hediye Para’dan yararlanamayacaktır. Müşterinin kredi kartını bu şekilde kullanıldığının tespiti halinde Banka, kartı iptal etmeye, Hediye Para tutarını herhangi bir bildirim yapmaksızın geri almaya yetkilidir.
Harcama sözünüz devam ederken, ödemelerinizdeki düzensizlik sebebiyle kredi kartı limitinizin düşürülmesi ve harcama sözünüzden eksik bakiye kalması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi geri alınır.
ParaPuan kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar üzerinden Hediye Para kullanımı gerçekleştirilemez.
SMS gönderilmeyen işlemlerde Hediye Para kullanımı için 0 850 222 0 900 Telefon Bankacılığı’na ulaşılarak kampanyalar menüsü üzerinden kampanyaya dahil olunması gerekmektedir.
02/05/2016 itibarıyla sanal kart ile yapılacak harcamalar Hediye Para programına dahil değildir.
Hediye Para programına hangi kredi kartı ile kayıt olunmuş ise, verilen harcama sözünün tamamının sadece bu kart ile yapılacak harcamalar ile kapatılması gerekmektedir.
Hediye para, 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı üzerinden veya IPTAL yazıp 2273’e gönderilerek iptal edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Worldcard 1500 elektronik mobilya alışveriş yapana 30 lira veriyor ilgilenenlere

 2. küçük esnaf dedi ki:

  matematiği sonuna kadar kullanmışlar hahahahhaa. kampanyaya bak :D

 3. İBRAHİM dedi ki:

  her sene alıyordum 500 tl mobilya veya elektronik nereden bulayım tüm sektör dese tamam

 4. FİKRİ dedi ki:

  Batman kampanyacısı kardeş bu Yapı Kredi Bankası Word kartımı sözüne ettiğin

 5. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Vakıfbank worldcard Kampanya:VakifBank Worldcard’la 7-30 Haziran arasi beyaz esya, mobilya, ev tekstili ve klima sektorlerinde tek seferde yapacaginiz 1.500TL alisverisinize 30TL Worldpuan. EV yazin, kartin son 6 hanesini 6635’e gonderin. Kampanya SMS iptali icin VBRED yazip 6757’ye gonderin.0922003497000017 08502220724 B001

 6. Emre dedi ki:

  N11.com dan telefon alsam dahil olur mu

BİR YORUM YAZ