Cardfinans mtv ödeme kampanyası 2011 3 taksit ve Ziebart 100 TL indirim

  • 05 Temmuz 2011
Cardfinans mtv ödeme kampanyası 2011 3 taksit ve Ziebart 100 TL indirim

Cardfinans 2011 mtv ödeme kampanyasında Temmuz ayı boyunca gib.gov.tr adresinden yapacağınız ödemelerde 3 taksit ve Ziebart uygulamalarında 400 TL üzeri harcamalara 100 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.Bu dönem Cardfinans çok sönük bir kampanyaya imza attı bakalım önümüzdeki günlerde durum değişecekmi.Kampanya detayları
+2 Taksit Kampanyası, 01 Temmuz – 01 Ağustos 2011 tarihleri arasında www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr, tüm Finansbank şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak tek çekim işlemlerde geçerlidir.

www.finansbank.com.tr, tüm Finansbank şubeleri ve 444 0 900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden hesaptan ödeme yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli değildir.

Belirtilen kanallar üzerinden kredi kartı veya hesaptan yapılan ödemelerde Ziebart bayilerinde geçerli olmak üzere 400 TL ve üzeri uygulamalarda www.ziebart.com.tr adresinde belirtilen liste fiyatı üzerinden 100 TL indirim sağlanacaktır.

Ziebart’tan herhangi bir uygulama yaptıran tüm müşterilere Ozonlama Yöntemi ile Dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak verilecektir.

Ziebart hizmetleri için uygulama tarihleri 01 Temmuz – 30 Eylül 2011 olup, Ziebart istasyonlarından uygulama öncesi telefonla randevu alınmalıdır.

Ziebart uygulaması için, ödemesini kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini ve ödeme yapılan kredi kartını, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

Kampanya Ziebart’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Her araç bir kere indirimden yararlanabilir.

Bir firmaya ait kurumsal kredi kartları toplam en fazla 15,000 TL’ye kadar taksit kampanyasından faydalanabilirler, bu rakamın üstünde yapılan ödemeler taksit uygulamasından faydalanamaz.

Detaylar için: www.finansbank.com.tr, www.cardfinans.com.tr, www.ziebart.com.tr ve 444 0 900.

Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ