Cardfinans n11.com kampanyası 111 TL hediye 1-31 Ekim 2014

  • 01 Ekim 2014
Cardfinans n11.com kampanyası 111 TL hediye 1-31 Ekim 2014

Online alışveriş sitesi n11.com’da Ekim ayı cardfinans ayı oldu. Cardfinans kredi kartı sahipleri n11 üzerinden yapacakları 500-999 TL arası harcamada 55, 1000 TL ve üzerinde 111 TL değerinde para puan fırsatı 31 Ekim 2014 tarihine kadar sizleri bekliyor.

Kampanyadan kazanılan puanları 14-24 Kasım tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 1 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce “UGURLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
Finansbank ticari kredi kartları ile , 1 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit avantajı sunulacaktır. Finansbank bireysel kredi kartları ile telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç diğer harcamalarınızda peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit fırsatı sunulacaktır.
Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
ParaPuan kullanılarak, Finansbank banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 111 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kazanılan ParaPuan’lar 14 Kasım 2014 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 24 Kasım 2014’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 25 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir.
Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
n11.com ve Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında Altın&Gümüş, Pırlanta Takılar, Altın Takılar, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişlerden ParaPuan kazanılamaz.
ParaPuanlar Finansbank tarafından yüklenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ