Cardfinans Network giyim kampanyası 15 – 25 Haziran 2017

  • 15 Haziran 2017
Cardfinans Network giyim kampanyası 15 – 25 Haziran 2017

Cardfinans kredi kartı sahipleri Network giyim mağazalarından yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye para puan kazanacak. Kampanya 15 – 25 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Üstelik 30 Haziran 2017 tarihine kadar Network mağazalarında yapacağınız kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinizde 7’ye varan taksit fırsatıyla!

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyadan bir kez yararlanılabilecek olup, en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 31 Temmuz 2017’ye kadar Network mağazalarında harcanabilecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Ürün iadesinde, kalan alışveriş tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  • Ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
  • Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
  • Network’ün tüm müşterilerine sunduğu kampanya”lar için detaylı bilgi Network mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.