Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans okul kampanyası 26 Ağustos – 30 Eylül 2021

 • 30 Ağustos 2021
Cardfinans okul kampanyası 26 Ağustos – 30 Eylül 2021

Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel okul kampanyası kapsamında eğitim, kırtasiye ve giyim sektörlerinden yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan kazanacaksınız. Kampanya 26 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya, 26 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında kadar geçerlidir.
Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce OKUL yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden, ATM’lerimizden ya da QNB Mobil’den kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya dâhil olunan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 31 Ekim 2021’e kadar kullanılabilecektir.
Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, asıl kart sahibinin kampanyaya dâhil olduğu kartına yüklenecektir.
Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, kampanyaya dâhil değildir.
Enparacom ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.
Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda 0850 222 0 900 no’lu telefondan Telefon Bankacılığı’nı arayarak çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bankamız kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mahmut dedi ki:

  Trendyol cuzdan gecerli puan ertesi gün gözükür kulanim altung gold ve turna uçak yuklenebilir

 2. mahmut dedi ki:

  10defa cuzdan 150 attım 100 geldi bilginize ayrı ayrı gun

 3. mahmut dedi ki:

  Trendyoldaki parayida indirimleri takip edin eksiklerimi aliyorum

 4. F.K dedi ki:

  arkadaşlar olabildiğince tam kampanya rakamı kadar çekim yapmayın küsuratlı şekilde çekimler yapmaya dikkat edelim ki iz bırakmayalım Ör: 150 yerine 150,75 gibi lütfen.

 5. Anonim dedi ki:

  teşekür ederim mahmut bey sayenizde bilgilendim

BİR YORUM YAZ