Cardfinans Petrol ofisi kampanyasında 30 TL para puan hediye

  • 01 Temmuz 2013
Cardfinans Petrol ofisi kampanyasında 30 TL para puan hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Petrol ofisi istasyonlarından yapacakları 75 TL ve üzeri 4 adet yakıt alımına 22-29 Ağustos tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofislerinde yakıt alımında geçerli toplam 30 TL değerinde hediye para puan kazanıyor. Ayrıca 4 alışverişinizi CardFinans kredi kartınıza bağlı Positive Card’ınız ile yaparsanız 30 TL yerine 40 TL ParaPuan!

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında kazanılacak ParaPuan değeri yakıt alımlarının bankamız kredi kartıyla eşleşmiş Positive kart kullanılarak “Öde Geç” noktasından yapılması halinde 40 TL olacaktır.
  • “Öde Geç” hizmetten faydalanmak için Positive Card ve bankamız kredi kartının istasyonlarda yer alan POS makinelerinden geçirilerek bir defa eşleştirilmesi gerekmektedir.
  • Eşleştirme işleminin ardından yakıt almak için Positive Card’ın pompaya okutulması yeterli olmaktadır. Kampanyadan en fazla 4 adet yakıt alımı için alışverişin yapıldığı kredi kartına yüklenmek üzere 30 TL değerinde (Öde Geç ile 40 TL) ParaPuan kazanılabilecektir.
    ParaPuan’ların son kullanım tarihi 29.08.2013’dir. Kullanılmayan ParaPuanlar 30.08.2013 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyadan ticari kredi kartı sahipleri kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilir. Bireysel ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak; kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
  • Banka kartları, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınır, harcanmış ise kredi kartına TL borcu olarak yansıtılır.
  • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir. Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ