Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans sevgililer günü kampanyası 1-28 Şubat 2019

 • 01 Şubat 2019
Cardfinans sevgililer günü kampanyası 1-28 Şubat 2019

2019 sevgililer gününe özel ilk kredi kartı kampanyası cardfinans ile geldi. Cardfinans sahipleri sevgililer gününe özel restoran, giyim ve kozmetik sektöründeki iş yerlerinden yapacağınız her 125 TL ve üzeri alışverişinizde 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan hediye edilecek.

Sevgililer günü kampanyası 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. SEVGI yazıp 2273’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan bireysel kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 31 Mart 2019’a kadar kullanılabilecektir.
Bir müşteri kampanyadan CardFinans veya First asıl ve ek bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.
Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Mahmut kucukkosker dedi ki:

  Süper kampanya

 2. Çağın dedi ki:

  Gitti gidiyor n11 vs deneyen oldu mu?

 3. Anonim dedi ki:

  Nesi super

 4. Necdet dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER AXESS. 1 ADET ÇEYREK ALTINA 50 TL ANINDA YÜKLENDİ. KURUM ŞARTI VE POS MAKİNESİ ŞARTI YOK…

 5. hüseyin dedi ki:

  8-28 Şubat 2019 tarihleri arasında giyim, aksesuar, elektronik, kozmetik, optik, saat, kuyum ve çiçek sektörlerinde yurt içi Banka POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri ikinci harcamaya 15 TL, dördüncü harcamaya 25 TL, toplamda 40 TL ParafPara verilecektir.

 6. Fikri dedi ki:

  Hüseyin kardeş hangi kart bu. Hangi kampanya bu bu konulardada bilgi yazarmısın bi zahmet

 7. hüseyin dedi ki:

  paraf fikri bu yanlış yere yazmışım özür

 8. dr.emx dedi ki:

  altungold dan denedim olumlu bilginize

BİR YORUM YAZ