Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans sevgililer günü kampanyası 3-29 Şubat 2020

 • 03 Şubat 2020
Cardfinans sevgililer günü kampanyası 3-29 Şubat 2020

Cardfinans sevgililer günü kampanyası başladı. Kampanya kapsamında giyim, kozmetik ve restoran sektörlerinden yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde para puan kazanacaksınız. Sevgililer günü kampanyası 3-29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için SEVGI yazıp 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartları ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, ek karta yüklenecektir.

Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, kampanyaya dâhil değildir.

Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. ağacan dedi ki:

  1 nisandan sonra qnbfinansbank first kart puanları uçak bileti alımlarında 4 yerine 2 ile çarpılacak.

 2. Anonim dedi ki:

  Her150tl ifadesi yanlış oılmuş500 tl bile alsanız 10tl veriyor

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Her 150 lira alışverişte 10 veriyor işte 500 de olsa 300 de olsa 10 TL alırsınız.

 4. hakan dedi ki:

  “her 150 TL ve üzeri alışverişte 10 TL” nin neresi yanlış ?

 5. Güldalı dedi ki:

  150/10 TL kazanmanın bir yolu var mı ? Bu tür kampanyaları akaryakıt veya market yoksa pas geçiyorum.Yardım eden olursa çok sevinirim

 6. Anonim dedi ki:

  her 150 tl ye 10 tl ibaresi tam doğru değil niye 500 tl harcarsanız bunun içinde 3 tane 150 var , o zaman 3×10= 30 tl kazanılması lazım , doğrusu ayrı alışverişte her 150 tl şeklinde olmalı diye düşünüyorum.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Türkçe zayıf maalesef takipçilerimizde :) Ne yazmış her 150 TL ve üzeri alışverişte 10 TL kazanırsınız. 150-300-500-5000 ne harcarsan harca 10 TL gelir.

 8. yolcu dedi ki:

  Puan kazanmanın hiç bir yolu yok mu ? Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

 9. AY dedi ki:

  sn yolcu işte her türlü puan kazanma yolu burada blöfle puan, emekli maaşı para, market, altın,eticaret, limit düşürmeme puan vs. vs. siz ne arıyorsunuz her şey burada var var zaten..

 10. Yolcu dedi ki:

  Sayın ay cevap verdiğiniz için teşekkür ederim,benim sormak istediğim sevgililer günü kampanyası ile ilgiliydi.Bu kampanyadan nasıl yararlanabiliriz ? Giyim posu geçen AG benzeri bir yer var mı ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

 11. AY dedi ki:

  sn Yolcu sorunuz yukarıdaki qnb finansın şubat kampanyası ise çoğu yer örneğin koton,lcw,flo,ayakkabı dünyası,deichman,elle,boyner,ykm,greyder,defacto,mavi,lewis,adidas, boyner daha da uzar bu liste …

 12. Yolcu dedi ki:

  Sayın Ay tekrar cevap verdiğiniz için teşekkür ederim,sorumu birde şöyle sorayım QNB kartımla yukarda yazdığınız mağazalardan her gün 150 tl ve üstü alışveriş yapamam.Bu kampanyadan en iyi nasıl yararlanabilirim,eskiden ag’nin sitesinden malum ürünü satın alıyorduk ama artık o işleme puan gelmiyor.Sizin bildiğiniz bir yöntem var mı ?

 13. AY dedi ki:

  Sn Yolcu maalesef başka bir çözüm yok…

 14. djyavuz dedi ki:

  İhtiyaçlarınızı bekletmeyin, şimdi alın 2 ay sonra ödeyin! Mart ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarinizla taksit yasaklı sektörler hariç 100-1000 TL arası tek çekim alışverişleriniz faizsiz 2 ay sonraki ilk ekstrenize ötelensin!

  Kampanya Mart ayı sonuna kadar geçerlidir.

  Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce SONRA yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden ya da Cep Şubesinden kayıt olabilirsiniz.

 15. Yolcu dedi ki:

  Teşekkür ederim sayın Ay,keşke Ag den yararlanmaya devam edebilseydik.Her kampanya birer birer bitti.Yeni bir çözüm bulunana kadar yapacak hiç bir şey yok.Trendyol cüzdan diye bir şey çıkmış galiba ama onda da yükleme limiti filan varmış

BİR YORUM YAZ