Cardfinans Tchibo 150 TL harcamada 25 TL hediye puan kampanyası

  • 01 Ekim 2015
Cardfinans Tchibo 150 TL harcamada 25 TL hediye puan kampanyası

Cardfinans kredi kartı sahipleri Tchibo mağazaları ve internet satış sitesinden yapacakları tek seferde 150 TL ve üzeri harcamada 25 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 1 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Mağazalarda finansbank posu kullanımı zorunludur.

Gıda hariç tüm harcamalarda 6 taksit kolaylığı sunulmaktadır.

Kampanya Ayrıntıları

 

Kazanılan ParaPuan’lar alışveriş anında yüklenecek olup, 1 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Ek kartlarla yapılan alışverişler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Aralık 2015’te geri alınacaktır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise ilgili tutar karta ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

1 – 31 Ekim 2015 arasında Tchibo Mağazaları ve http://www.tchibo.com.tr ‘de Finansbank bireysel kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından yapılacak 2 taksitli alışverişlere artı 4 taksit imkanı sunulacak; artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak eklenecektir.

Ticari kredi kartları , Kampanya Paketine dahil olmayan Fix Card’lar, banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler her iki kampanyaya da dahil değildir.

Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.

Tchibo’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Tchibo’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Tchibo’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Tchibo’nun 444 28 26 numaralı müşteri hizmetlerine iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.