Cardfinans tozlu.com kampanyası 1-30 Nisan 2018

  • 01 Nisan 2018
Cardfinans tozlu.com kampanyası 1-30 Nisan 2018

Online moda alışveriş sitesi tozlu.com üzerinden cardfinans kredi kartınızla yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL değerinde para puan hediye edilecek. Kampanya 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
ParaPuan kampanyasına katılmak için kampanya boyunca alışveriş yapmadan önce TOZLU yazıp, 2273’e gönderin.
1 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile http://www.tozlu.com/ ‘dan tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde “TOZLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Ticari kartlar, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (01.06.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.
Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 15 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kazanılan ParaPuan’lar 4 Mayıs’ta harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 150 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
tozlu.com/ ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
tozlu.com/ ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi ’dan alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında www.tozlu.com ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler http://www.tozlu.com/ ‘un 0850 766 55 55 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
Tozlu.com ve QNB Finansbank A.Ş.’nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.