Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans yılbaşı kampanyası 1-31 Aralık 2020

 • 01 Aralık 2020
Cardfinans yılbaşı kampanyası 1-31 Aralık 2020

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans kredi kartı ve nakit kartlarla yeni yıla özel yılbaşı kampanyası kapsamında giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinden yapacağınız her 125 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan fırsatı sizi bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • CardFinans Nakit banka kartları 9 Aralık itibarıyla kampanyaya dahil edilmiştir.
 • Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce YILBASI yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezini arayarak veya Cep Şube üzerinden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
 • CardFinans Nakit bireysel banka kartı için katılım şartı olmayıp koşullar dahilinde yapacakları harcamalardan puan kazanabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında kazanacağınız ParaPuanlar 31 Ocak 2021’e kadar geçerli olacaktır.
 • Bir müşteri kampanyadan, sahip olduğu farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları ve CardFinans Nakit bireysel banka kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
 • Enpara.com ve Miles&Smiles QNB Finansbank kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar ek karta yüklenecektir.
 • Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
 • Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
 • ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye işyerlerinin şikâyet hattına iletilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Czdan olumlu denendi

 2. Mahmut dedi ki:

  Kart finans trendyolda uye işlerimi acaba doğum gunu yaklaşan olsa kampnayasi var Kart Kampanyası
  Doğum gününüz boyunca bireysel kredi kartlarınızla QNB Finansbank POS’larından yapacağınız tüm harcamalarınız %10 indirimli! Toplamda 50TL’ye varan indirim kazanabileceğiniz kampanyamıza katılmak için harcama yapmadan önce DG yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

 3. adem dedi ki:

  benim fix kartım var. ücretli artı kampanya paketine üye olmadan bu kampanyaya katılım oluyormu acaba. çünkü mesaj gönderdim kampanyaya katıldınız cevabı geldi.

 4. Tilki ferhat dedi ki:

  Sayın mahmut bey.10 temmuz da doğum günümdü kampanyaya katıldım alışverişi internet üzerinden yaptım ama saymadılar.finansbank poslarindan olacak dediler.yani fiziki poslardan olması gerekiyormus.dikkat edelim

 5. AbdllhY dedi ki:

  Sn Mahmut ve Sn Tilki Ferhat : Eşiminde benzer kampanyası vardı ancak bu doğum değil banka ile beraber olunduğu yıldönümüydü Trendyol Cüzdan Yüklemesi yaptım ve 50 tl indirim direkt yansıdı… Bilgi ve Kayıt için QNB Müş.Tems. arayın… (Yani Evet QNB Posu olacak ancak İnternet alışverişi de dahil saydı) bilginize…

 6. mahmut dedi ki:

  Arti paket katılmanızı gerek yoktur. Fix card gecerli genel kampanya olunca fix gecerli arti paket kaybolmaya gerek yok. Arti paket n11 ile kampanya olursa olması gerek yada başka firma

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mahmut teşekkürler.

 8. Naci Yıldız dedi ki:

  hepsiburada ve trendyol gibi sitelerde geçerli mi acaba?

 9. mahmut dedi ki:

  Trendyol gecerli hepsiburada gecersizdir

 10. Happiness dedi ki:

  Nesrin hanım bilginize,
  bu kampanya şartlarında değişiklik yapılmış ve 09.12 tarihi itibari ile nakit kartlarda dahil edilmiş. Güncel kampanya linki https://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/cardfinans-kredi-karti/cardfinans-yilbasi-kampanyasi-1-31-aralik-2020.html

 11. Nesrin Özkaya dedi ki:

  güncelledim teşekkürler.

BİR YORUM YAZ