Carrefour cardfinans kampanyası 250 TL alışverişe 25 TL hediye 1 -28 Ağustos

  • 01 Ağustos 2015
Carrefour cardfinans kampanyası 250 TL alışverişe 25 TL hediye 1 -28 Ağustos

Cardfinans kredi kartı sahipleri Carrefour marketlerden tek çekimde 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL değerinde para puan kazanıyor. Kampanya 1 -28 Ağustos 2015 tarihleri arasında tüm Carrefour mağazalarında finansbank poslarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Harcama öncesi bankanıza kayıtlı telefonunuzdan CARREFOURSA yazıp, 2273’e sms gönderimi zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

*Tütün ve içki alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

 

Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler, ParaPuan kampanyasından Fix Card’ları ile SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.

Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Bireysel Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL  borcu olarak yansıtılacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar 10 Eylül 2015’te kampanya katılım teyit mesajında belirtilen karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 11 Ekim 2015’te geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

CarrefourSA’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi CarrefourSA’lardan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.