Divarese ayakkabı cardfinans kampanyası 300’e 50 TL hediye

  • 03 Mart 2017
Divarese ayakkabı cardfinans kampanyası 300’e 50 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Divarese ayakkabı mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri ilk harcamalarında 50 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 3 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyadan bir kez yararlanılabilecek olup, en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir. Kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta yüklenecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 30 Nisan 2017’ye kadar Divarese mağazalarında harcanabilecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Ürün iadesinde, kalan alışveriş tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, kalan alışveriş tutarının 300 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  • Ticari kredi kartları, banka kartları, sanal kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
    Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
  • Divarese’nin tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi Divarese mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Divarese mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Divarese’nin 444 3 662 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.