Gold bilgisayar internet sitesinde 750 TL alışveriş 100 TL puan hediye

 • 23 Eylül 2013
Gold bilgisayar internet sitesinde 750 TL alışveriş 100 TL puan hediye

Gold bilgisayar online alışveriş sitesinde CardFinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 23 Eylül-6 Ekim 2013 tarihleri arasında yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL hediye para puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

 • Kazanılan ParaPuanlar 21/10/2013’te alışveriş yapılan kredi kartlarına yüklenecek olup, son kullanım tarihi 31/10/2013’tür. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Kasım 2013’de geri alınacaktır.
  Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL değerinde Puan kazanabilir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart ile yapılmış sayılacak ve ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.
 • Banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan ile yapılan harcamalar taksit ve ParaPuan kampanyalarına dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanılan  ParaPuanlar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.
  Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar kredi kartına TL borcu  olarak yansıtılır.
 • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ