Hepsiburada Cardfinans ile 500 TL alışverişe 50 TL para puan fırsatı

  • 25 Mart 2011
Hepsiburada Cardfinans ile 500 TL alışverişe 50 TL para puan fırsatı

Hepsiburada sanal alışveriş sitesinde Cardfinans sahipleri 25 Mart-11 Nisan 2011 tarihleri arasında  seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin, 6 taksit veya 10 taksitli alışverişlerinde  50 TL değerinde ParaPuan kazanıyor.Fırsatı kaçırmayın.

Finansbank kampanyası kapsamında 25 Mart-11 Nisan 2011 tarihleri arasında Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin, 6 taksit veya 10 taksitli alışverişlerde 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.

Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Bir müşterinin kampanya süresince kazanabileceği ParaPuan 50 TL ile sınırlıdır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Bir müşteri birden fazla kredi kartı olsa bile kampanyadan bir kartıyla ve bir kez yararlanabilecektir.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan puanlar asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuanlar 29 Nisan 2011 tarihinde müşterilerimizin kredi kartlarına yansıtılacaktır. Yüklenen ParaPuan�ların son kullanım tarihi 5 Mayıs 2011 olup, kullanılmayan ParaPuan�lar  6 Mayıs  2011 tarihinde geri alınacaktır. Ayrıca, Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri 6 ve 12 taksitli işlemlerde kargo ücreti alınmayacaktır.

Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.