Kampanya ve İndirim Haberleri

N11 cardfinans kampanyası 1-15 Temmuz 2018

  N11 cardfinans kampanyası 1-15 Temmuz 2018

  Düşük oranlı indirim çekleri ile artık eski günlerinden çok uzak olan N11 sitesinde bu ay cardfinans kredi kartı sahiplerinin yapacağı 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarında 50 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 1 – 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanya katılımı için “UGURLU” 2273’e mesaj gönderilmelidir.

  Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

  Kazanılan ParaPuan’lar 18 Temmuz’da harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 3 Eylül 2018 tarihinde geri alınacaktır.

  Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

  Fix Card “Artı Paket” nedir? CardFinans Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
  Artı Paket’imi iptal edersem ne olur? Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (03.09.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Batman kampanyacısı dedi ki:

   CARDFİNANS SARIKIZDA VERİYORMUYDU DAHA ÖNCE ALANLAR

  2. anonim dedi ki:

   CARDFİNANS SARIKIZDA VERİYORMUYDU DAHA ÖNCE ALANLAR cevap verecek babayıgıt yokmiiiiiiiiiii

  3. anonim dedi ki:

   nesrin hanım bugün n 11 den sarı kız almayı düşünüyorum daha önce alışveriş yapanlar puan yatııyor mu ?

   SAYIN —AY—-SRSR-

  4. AY dedi ki:

   sn anonim 09 Temmuz 2018, 11:29 ben sarıkız alışverişi yapmıyorum.. bu yüzden fikrim yok… saygılarla

  5. Emre203 dedi ki:

   Sn anonim gecen ay axessle yaptim puan yatti daha onceki harcamalarda yatmiyordu.vakif worldle yaptim uygulamada puan kazanamadim.musteri hizmetleriyle gorustum sektor mobilya gozukuyor yatmasi lazim dedi 12temmuzda belli olacak.kisacasi standart bir uygulama yok.ama sana tüyo alisveris sonrasi onay mesaji geliyor ya bu mesajda elektronik ifadesi veya elk. Gibi kisaltmasi yer aliyorsa yuzde90 yatiyor.bu ifade yoksa yuzde10 yatiyor

  BİR YORUM YAZ