N11 Cardfinans kampanyası 16-30 Nisan 2017

  • 14 Nisan 2017
N11 Cardfinans kampanyası 16-30 Nisan 2017

N11 yeni kredi kartı kampanyasını duyurdu. Bekleneni veremeyen kampanya kapsamında Cardfinans kredi kartı sahipleri 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 16-30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil Fix Card’larıylawww.n11.com‘dan tek seferde yapacakları ilk 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL değerinde ParaPuan kazanıyor. Kampanyaya nasıl katılırım? ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “UGURLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekir. Fix Card Artı Paket’e dahil olan müşterilerin de SMS göndermesi gerekir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. Kampanyaya tüm kartlar dahil mi? Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Kampanyaya ek kart ile katılırsam ne olur? Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir. Kazandığım ParaPuan kartıma ne zaman yüklenir? Kazanılan ParaPuan’lar 3 Mayıs’ta harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır. Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır. ParaPuanlarım ile taksit kampanyasından yararlanabilir miyim? ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir. Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz. Kampanyaya hangi kategoriler dahil?
Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir. *n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır. **www.n11.com ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. hassan dedi ki:

    gitti daha belli olmadi galiba

  2. Faruk dedi ki:

    Gitti gidiyor ne yazık ki bonus ile anlaştı

  3. Bülent dedi ki:

    Nereden öğrendin iz.

BİR YORUM YAZ