N11 cardfinans kredi kartı kampanyası 16 – 30 Eylül 2018

 • 17 Eylül 2018
N11 cardfinans kredi kartı kampanyası 16 – 30 Eylül 2018
Cardfinans kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi N11 üzerinden yapacakları 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 16 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak için UGURLU yazıp, 2273’e mesaj gönderebilirsiniz.
Kazanılan puanlar 3 Ekim – 1 Kasım 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
Peşin fiyatına elektrik ve elektronik harcamalarınıza 3 taksit; beyaz eşya harcamalarınıza 9 taksit; kuyum, telekomünikasyon, kozmetik, ofis ve gıda harcaması hariç taksit kısıtı olmayan diğer harcamalarınıza ise 12 taksit fırsatı sunulmaktadır.
Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Kampanya Ayrıntıları
 • 16 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile http://www.n11.com/ ‘dan tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde “UGURLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (01.11.2018) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 3 Ekim’de harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 01 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • http://www.n11.com/ ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında http://www.n11.com/  ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler http://www.n11.com/ ‘un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
 • n11.com ve QNB Finansbank A.Ş.’nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Çağın dedi ki:

  Aylar sonra ilk puan kampanyası. Cardfinans hiç puan vermez oldu.

 2. Anonim dedi ki:

  Sarıkıza veriyor mu ?

 3. Anonim dedi ki:

  cardfinans ruhuna el-fatiha

 4. AY dedi ki:

  odeabank da ruhuna el-fatiha…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.