N11 cardfinans kredi kartına özel 100 TL hediye kampanyası 16-30 Kasım

 • 16 Kasım 2016
N11 cardfinans kredi kartına özel 100 TL hediye kampanyası 16-30 Kasım

Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen online alışveriş sitesi N11 bu aya özel kredi kartı kampanyasını duyurdu. Cardfinans kredi kartı sahipleri N11 üzerinden yapacakları 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 100 TL değerinde para puan kazanacak.

Kampanya 16-30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Alışveriş öncesi kampanya katılımı için “UGURLU” yazarak 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 16-30 Kasım 2016 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızla www.n11.com ‘dan tek seferde yapacağınız ilk 500-999 TL arasındaki alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize ise 100 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
 • ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 5 Aralık’ta harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 2 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • Altın & Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • n11.com ’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • n11.com’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında n11.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler n11.com’un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
 • n11.com ve Finansbank kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  n11 den 30/11/2016 tarihinde 559 tl 3 taksitle ocak aldım 50 tl puanım hala yüklenmedi

 2. Elektrikci dedi ki:

  YA KAYIT YAPMAMISSINIZDIR. YA DA HARCAMANIZ 1 ARALIKTA YAPILMIS GOZUKUYORDUR. ASAGIDAKİ LİNKTEN YAZIN DERİM.
  https://www.qnbfinansbank.com/sikayetim-var/default.aspx?FBAS_BY

 3. ismer dedi ki:

  bende 650 tl ye telefon aldım. puan yüklendi, kullandım. kampanya katılımı yaptınız mı?

 4. Anonim dedi ki:

  bende ocak aldım 559 tl, yüklemediler bankayı aradım kampanya dışı ürün almışsınız diyorlar,diyorum ki bunu sizmi yoksa n11 mi söylüyor diyorum teldeki bayan sistemimiz söylüyor diyor,ben ikna olmadım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.