Network giyim cardfinans kampanyası ekstra %20 indirim

  • 11 Şubat 2017
Network giyim cardfinans kampanyası ekstra %20 indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Network giyim mağazalarında seçili aksesuar ve dış giyim ürünleri hariç kış sezonu koleksiyonlarında %60’a varan indirim yanında ekstra %20 indirim fırsatından yararlanacak.

alışverişlerinizde firmanın sunduğu %60’a varan indirime ek anında %20 indirim fırsatı!

Üstelik 30 Haziran 2017 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde 7 taksit firsatiyla!

Kampanya Ayrıntıları

  • İndirim kampanya taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.
  • 30 Haziran 2017 tarihine kadar kampanya kapsamında yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde 7 taksit fırsatı sunulacaktır.
    Taksit kampanyası kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.
  • Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Network’ün tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Network mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Network’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Network’ün 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ