Network giyim cardfinans kampanyası ekstra %20 indirim

  • 11 Şubat 2017
Network giyim cardfinans kampanyası ekstra %20 indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Network giyim mağazalarında seçili aksesuar ve dış giyim ürünleri hariç kış sezonu koleksiyonlarında %60’a varan indirim yanında ekstra %20 indirim fırsatından yararlanacak.

alışverişlerinizde firmanın sunduğu %60’a varan indirime ek anında %20 indirim fırsatı!

Üstelik 30 Haziran 2017 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde 7 taksit firsatiyla!

Kampanya Ayrıntıları

  • İndirim kampanya taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.
  • 30 Haziran 2017 tarihine kadar kampanya kapsamında yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde 7 taksit fırsatı sunulacaktır.
    Taksit kampanyası kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.
  • Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Network’ün tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Network mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Network’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Network’ün 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.