Sahibinden cardfinans kampanyası 1-31 Ağustos 2016

  • 02 Ağustos 2016
Sahibinden cardfinans kampanyası 1-31 Ağustos 2016

CardFinans kredi kartı sahipleri Sahibinden sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde 50 TL değerinde para puan kazanıyor. Kampanya kapsamında 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde para puan hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

• ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “SAHIBINDEN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. Fix Card Artı Paket’e dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
• ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
• Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
• Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
• Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
• Kazanılan ParaPuan’lar 9 Eylül 2016’da harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır.
• Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
• Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.