Sahibinden Cardfinans kampanyası 50 TL hediye 15-31 Ağustos

  • 14 Ağustos 2015
Sahibinden Cardfinans kampanyası 50 TL hediye 15-31 Ağustos

Sahibinden.com çok sık olmasada kredi kartı puan kampanyaları düzenliyor. Şimdi Sahibinden get sistemi ile Cardfinans kredi kartınızla yapacağınız 500 TL üzeri harcamada 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde para puan kazanma fırsatı 15-31 Ağustos 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kazanılan puanlar 8 Eylül – 8 Ekim arasında üye iş yerlerinde harcanabilecek.

Katılım için SAHIBINDEN yazıp, 2273’e göndermeniz gereklidir.

* Chipgold, ziynet altın, diğer altın ürünleri,hediye kartı,TL yükleme ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Kampanya Güvenli e-Ticaret alışverişlerinde geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için Güvenli e-Ticaret sürecinizin tamamlanarak ürün bedelinin satıcıya aktarılmış olması gerekmektedir.

Sanal kart ve ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
ParaPuan’lar 8 Eylül 2015’te kampanya katılım teyit mesajında belirtilen kredi kartına yüklenecek olup, kullanılmayan ParaPuanlar 8 Ekim 2015’te geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
Yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın,diğer altın ürünleri, hediye kartı, TL yükleme ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil edilmemektedir.
www.sahibinden.com ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.sahibinden.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.