Kampanya ve İndirim Haberleri

Şaypa market Cardfinans kampanyası 1 Ekim–10 Kasım 2015

  • 01 Ekim 2015
Şaypa market Cardfinans kampanyası 1 Ekim–10 Kasım 2015

Cardfinans kredi kartı sahipleri Şaypa marketlerden yapacakları 50 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 15 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanyada farklı gün şartı yoktur. Aynı gün 3 farklı 50 TL üzeri alışveriş yapılabilir. Kampanya 1 Ekim–10 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılım için SAYPA yazıp 2273’e mesaj gönderimi zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

Tütün ürünü alışverişleri kampanyaya dahil değildir

 

Kazanılan ParaPuan’lar 20 Kasım 2015’te yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar ise 21 Aralık 2015’te geri alınacaktır.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.

Bireysel banka kartları, ticari kredi ve banka kartları , ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile tütün ürünü alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.

Şaypa’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şaypa Marketleri’nden alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Şaypa Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şaypa Marketleri’nin 444 16 17 numaralı şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ