Şok market cardfinans kampanyası 35×4’e 20 TL hediye

  • 03 Ağustos 2016
Şok market cardfinans kampanyası 35×4’e 20 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Şok marketlerden yapacakları alışverişlerde 35 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya kapsamında bu ay 3-30 Ağustos 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 35 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 20 TL değerinde para puan hediye edilecektir.

Alışveriş öncesi kampanya katılımı için SEPET yazıp 2273’e SMS gönderin!

Kazanılan ParaPuan’lar 01 Eylül 2016’da teyit SMS’inde belirtilen kredi kartına yüklenecek, eylül sonuna kadar geçerlidir.Kullanılmayan ParaPuanlar ise 03 Ekim 2016’da geri alınacaktır.

Bireysel banka kartları, ticari kredi ve banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler, tütün ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 03 Ağustos– 30 Ağustos 2016 tarihleri arasında “SEPET”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Tüm CardFinans bireysel kartları veya Artı Paket’e dahil Fix Card’lar ile yapılacak harcamalarda kampanyadan faydalanılabilecektir.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.

ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Şok’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.