Süvari yeni sezon kış cardfinans kampanyası 2015

 • 03 Kasım 2015
Süvari yeni sezon kış cardfinans kampanyası 2015

Süvari giyim mağazalarında yeni sezon 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu ürünlerinde başlatılan kampanya kapsamında cardfinans kredi kartı sahipleri tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarında 25 TL değerinde para puan kazanacak.

Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak ve peşin fiyatına 9 taksit kolaylığı sunulacak.

Kampanya Ayrıntıları

 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar alışveriş anında yüklenecek olup, 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Ocak 2016’da geri alınacaktır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise ilgili tutar karta ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
 • 1 Kasım – 31 Aralık 2015 arasında Süvari mağazalarında CardFinans bireysel kredi kartları ve Kampanya Paketine dahil Fix Card’lar ile Finansbank POS’larından yapılacak 2-5 arası taksitli alışverişlere artı 4 taksit imkanı sunulacak; artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak eklenecektir.
 • Ticari kredi kartları, Kampanya Paketine dahil olmayan Fix Card’lar, banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler her iki kampanyaya da dahil değildir.
 • Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
  Süvari’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Süvari’den alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Süvari’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Süvari’nin 0 850 360 97 88 numaralı müşteri hizmetlerine iletilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.