Süvari yeni sezon ürünlerde cardfinansa özel ekstra %10 indirim

  • 08 Haziran 2014
Süvari yeni sezon ürünlerde cardfinansa özel ekstra %10 indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Süvari giyim yeni sezon ürünlerde geçerli indirimlere ek olarak ekstra %10 indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanyada  3 Gömlek 79.90 TL ve 5 – 29 Haziran 2014 tarihleri arasında CardFinans’la tek seferde yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişinize %10 indirim sizleri bekliyor.

Üstelik, 2014 yılı boyunca CardFinans’la Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde 9’a varan taksit fırsatı !

Kampanya Ayrıntıları

  • 31 Aralık 2014’e kadar Süvari Mağazaları’nda Finansbank POS’larından Finansbank banka ve kredi kartlarıyla yapılacak tüm alışverişlere 9’a varan taksit imkanı sunulacaktır.
  • Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak alışverişler için 2-5 taksit arasındaki alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak artı 4 taksit fırsatı sunulacak, banka kartlarıyla yapılacak alışverişlerde 9 taksite kadar istenen taksit sayısı seçilebilecektir.
  • Ayrıca, 5 – 29 Haziran 2014 tarihleri arasında Süvari Mağazaları’nda Finansbank kredi ve banka kartlarıyla Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak her 150 TL ve üzeri alışverişe %10 indirim uygulanacak olup, indirim ilk ekstrede gözlemlenebilecektir.
  • Tüm FixCard sahipleri kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilir.
  • ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler indirim ve artı taksit kampanyalarına dahil değildir.
    Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Süvari’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Süvari Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.