Taksitle MTV Öde Cardfinansla 4 Taksit 1 Ay Erteleme

  • 02 Temmuz 2010
Taksitle MTV Öde Cardfinansla 4 Taksit 1 Ay Erteleme

CardFinans’lılar MTV ve TPC ödemelerinde 4 taksit ve 1 ay erteleme imkanından yararlanıyor. Üstelik Ziebart Boya Parlatma ve Ultra Koruma Sistemi’nden liste fiyatı üzerinden %30 indirimle, Ozonlama Yöntemi ile Dezenfeksiyon işleminden Ücretsiz faydalanıyor!

Kampanya 1 – 31 Temmuz 2010  tarihleri arasında www.gib.gov.tr ‘den CardFinans kredi kartları ile yapılacak ödemeler ve Finansbank İnternet Şubesi’nden hesaptan yapılan ödemelerde geçerlidir.  www.gib.gov.tr  üzerinden yapılan tüm tek çekim işlemlere 1 ay erteleme ve +3 taksit verilecektir.

İnternet Şubesi’nde sadece hesaptan ödeme alınacak olup, erteleme ve taksit uygulaması bu ödemelerde geçerli değildir.

www.gib.gov.tr internet adresinden kredi kartı ile veya Finansbank İnternet Şubesi’nden hesaptan yapılan ödemelerde Ziebart’ tan otomobiller için ozonlama yöntemi ile dezenfeksiyon hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak olup, tüm boya koruma sistemlerinde ise liste fiyatından %30 indirim sağlanacaktır.

Ziebart hizmetleri için uygulama tarihleri 02 Temmuz–31 Ağustos 2010 olup, Ziebart istasyonlarından telefonla randevu alınmalıdır.

Ziebart uygulaması için, ödemesini Kredi kartı ile yapan müşterilerimizin  alındı belgesini ve ödeme yapılan kredi kartını, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

FixCard ile yapılan ödemelerde erteleme uygulaması geçerli olmayıp, ödemeler 2 taksitli olarak gerçekleştirilebilecektir.

CardFinans Business kampanyaya dahil değildir.

Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.