Teknosa cardfinans kampanyası 75 TL hediye 19-31 Aralık 2014

  • 19 Aralık 2014
Teknosa cardfinans kampanyası 75 TL hediye 19-31 Aralık 2014

Cardfinans kredi kartı sahipleri bu ay 19-31 Aralık 2014 tarihleri arasında teknosa mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde para puan kazanacak.

Kampanya katılımı için TEKNOSA boşluk kartın son 4 hanesini yazıp 2273’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Detayları:

Kampanyaya katılmak için kampanya süresi boyunca alışverişinizden önce TEKNOSA boşluk kartın son 4 hanesini yazıp 2273’e gönderin.
Alınacak kampanya katılım teyit mesajında kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek SMS’ler operatörün kendi tarifesi üzerinden fiyatlandırılacaktır.
Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bireysel müşteriler, kampanyadan en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
Kampanyadan kazanılacak ParaPuan’lar 750 TL ve üzeri alışveriş yapılmasının hemen ardından harcama yapılan kredi kartına yüklenecek olup, harcanmayan ParaPuanlar 11 Ocak 2015 günü geri alınacaktır.
Ticari ve bireysel banka kartları, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibinde yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
Ürünlerin iadesinde, o alışverişten kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar kredi kartına TL borcu olarak yansıtılır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.