Teknosa cardfinans kampanyası 600 TL’ye 60 TL hediye

 • 20 Kasım 2015
Teknosa cardfinans kampanyası 600 TL’ye 60 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Teknosa mağazalarından yapacakları 600 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde para puan kazanıyor. Kampanya kapsamında finansbank poslarından tek seferde yapacağınız 600 TL üzeri ilk alışverişinizde 20- 23 Kasım 2015 tarihleri arasında Aralık süresince kullanabileceğiniz 60 TL değerinde Para Puan fırsatı sunuluyor.

Kampanya katılımı için harcama öncesinde TEKNOSA yazıp 2273‘e gönderin.

Kampanya Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, KaraBük, Konya, Kütahya, Malatya ve Şanlıurfa’da bulunan tüm Teknosa mağazalarında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 60 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 20-  23 Kasım 2015 arasında alışveriş yapmadan önce “TEKNOSA” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
  Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.
  Kazanılan ParaPuan’lar 1 Aralık 2015’te bankanın belirlediği karta yüklenecek; 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir,kullanılmayan ParaPuanlar 01 Ocak 2016’da geri alınacaktır.
 • Ek kartlarla yapılan alışverişler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve  kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL  borcu olarak yansıtılacaktır.
  Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Teknosa’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Teknosa’dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Teknosa’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Teknosa’nın 444 55 99 numaralı şikayet hattına iletebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.