Trendyol Cardfinans kampanyası 200 TL alışverişe 20 TL indirim

  • 02 Haziran 2016
Trendyol Cardfinans kampanyası 200 TL alışverişe 20 TL indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Trendyol sitesinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde indirim kazanacak. Kampanya bu ay 1 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 20 TL indirim ödeme anında düşülecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 20 TL indirim kampanyası, 1-30 Haziran 2016 tarihleri arasında trendyol.com’da kampanya kapsamında yapılacak ilk alışverişte geçerli olup, indirim ödeme sayfasına gelindiğinde sepete otomatik olarak yansıyacaktır.
  • Sanal kartlar, ticari kartlar, banka kartları ve ParaPuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İndirim ve promosyon firmanın diğer  kampanyalarıyla birleştirilemez.
  • trendyol.com ‘un  tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi  www.trendyol.com ‘dan  alınabilir.  Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında  www.trendyol.com ‘dan yapılacak alımlarla ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ’un 0 212 331 0 200 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ