Kampanya ve İndirim Haberleri

Watsons cardfinans kampanyası 75’e 15 TL hediye Şubat 2019

  • 02 Şubat 2019
Watsons cardfinans kampanyası 75’e 15 TL hediye Şubat 2019

Cardfinans kredi kartı sahipleri Watsons mağazalarından ve internet sitesinden yapacakları toplamda 75 TL alışverişte 15 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

ParaPuan kampanyasına katılmak için şubat ayı boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 4 Mart 2019’da yüklenecek, Mart sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
Kullanılmayan ParaPuan 1 Nisan 2019’da geri alınacaktır.
Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 15TL değerinde ParaPuan kazanılabilir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
CardFinans Fix “Artı Paket” ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.
Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.
QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Watsons’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Watsons’tan alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ