Denizbank paracard internet alışverişlerinde 50 TL bonus Kasım 2016

 • 17 Kasım 2016
Denizbank paracard internet alışverişlerinde 50 TL bonus Kasım 2016

Denizbank paracard sahipleri internet üzerinden yapacakları toplamda 1000 TL ve üzeri alışverişte 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya Kasım ayı süresince geçerli olacaktır.

Alışveriş öncesi kampanyaya katılmak için SANAL yazarak 3280’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kasım ayı boyunca Fatura Ödemeleri, Şans Oyunları, Kuyumcu harcamaları SGK ve Vergi ödemeleri dışında internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılan kart sahipleri Kasım ayı boyunca, internet üzerinden, DenizBank Paracard ile toplamda yapacakları 1000TL ve üzeri alışverişler için, ödül kazanacaklardır.
 • Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri en fazla 50TL ödül kazanabilecektir.
 • Ödül yüklemeleri 05 Aralık’ta yapılacak, kullanılmayan bonus 15 Aralık’ta geri alınacaktır.
 • Kampanyaya yalnızca internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir. Kampanyaya katılımdan itibaren yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
 • Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Bonus kullanarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ön ödemeli kartlara yapılan para yüklemeleri geçerli değildir.
 • Kampanyaya yurtdışı harcamaları dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Başka kampanyalarla birleştirilemez. DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. merak ediyorum dedi ki:

  bilen biri yanıtlarsa sevinirim bankalar bu kampayaları yapıyor ve bayağı yüklü puanlar dağıtıyolar banka parasını neden bizimle paylaşıyor kazancı nedir mesela 100 tl lik yaptığım harcamada 10 tl veriyor kendisi ne kadar kazanıyo ki bana 10 tl verebiliyor bankalar bu paraları neden dağıtıylolar

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bankaların verdiği puanlar promosyon olarak değerlendirilip muhasebede gider olarak gösterilmektedir. Yıl sonunda ödenecek milyonlarca lira vergiden bu hediyeler düşülüyor. Yıl sonunda kampanyalar artırılır, devlete vergi ödeneceğine müşteriye promosyon dağıtılıp bundan da yararlanılır. Asıl soru şu olmalıydı, 11 Kasım’da n11.com sitesinde %50 indirim, karşılıksız 111 TL hediye kuponlar verildi. İnsanlar 1000 liralık telefonu 600 liraya, 55 liralık çerezi bedava aldı. 24 saat içinde 65 milyon liralık alışveriş oldu ve bunun minimum %25’i hediye edildi. Bu nasıl oldu? bu firma %12 komisyonla satış yaparken nasıl %25 hediye edebildi? İşte bunlar devletin vergi sistemindeki açıklar. Asgari ücretliden memurdan tam vergi kesilirken bu firmalar böyle vergi ödemelerini minimuma indiriyor. Yıl sonunda insanlar 500.000 liralık otomobiller alıp ailesine dağıtıyor, bu araçların ötv’si 300.000 liradan fazla. İşte bu ÖTV’yi ödeyeceği vergiden düşüyor keyfine bakıyor. Neyse özet olarak Türkiye’nin en büyük sorunu vergi sistemindeki adaletsizlik.

 3. hasan dedi ki:

  ÇOK GÜZEL AÇIKLAMIŞSINIZ NESRİN HANIM TEBRİKLER..

 4. AY dedi ki:

  yeni çıkacak/çıkan yasaya göre de trajikomik bir vergi kalemi daha var; ithal araçlarda ötv+kdv+ötvnin kdvsi gülermisin? ağlarmısın?

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Artık ağır vergilere alıştık ama bu ülkede sürekli güçlüler kazanıyor. Avrupa’da gelirden alınan doğrudan vergi oranı %70 üzerinde, herkesten alınan dolaylı vergi oranı birçok ülkede %20 altında. Bizim ülkemizde tam tersi. Gelirden alınan doğrudan vergi ülkemizde %30, herkesten alınan dolaylı vergiler %70. Yani gelir sahibi milyarderlerden alınan vergilerle değil garibanın ödediği vergilerle ayakta duruyoruz. Akaryakıt, gıda, elektronik, beyaz eşya gibi temel ihtiyaçlara eklenen inanılmaz vergi oranları ile zenginin ödemediği vergiyi hepimiz ödüyoruz. Maaşının önemli bir miktarını devlete vergi olarak veren memur ve işçinin maaşından yapılan kesinti yetmiyor, bunun üzerine akaryakıt alırken %70, otomobil alırsa %75, telefon alırsa %50 gibi dünyada görülmeyen vergileri tekrar ödüyor. Her ay onlarca daire satan mütahit abimiz yıl sonunda bakkal dükkanı kadar vergi ödeyip yoluna devam ediyor.

  Neyse bu konu çok su kaldırır, amacım siyaset değil. Cumhuriyet tarihi boyunca kim gelirse gelsin bu durum değişmedi. Değişeceğini de düşünmüyorum.

 6. merak ediyorum dedi ki:

  o zaman yaşasın kampanyalar bizde ufak ufak aile ve araba masraf giderlerini ucuzlatmış oluyoruz inşallah bu denge değişmez bankalar kampanyalarına devam eder

 7. AY dedi ki:

  evet bence de yaşasın kampanyabul ve kampanyalar ….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.