Enpara Aliexpress amazon %50 indirim kampanyası

  • 03 Temmuz 2017
Enpara Aliexpress amazon %50 indirim kampanyası

Enpara yeni kampanyasında yurtdışı 100 TL ve üzeri Aliexpress ve Amazon alışverişlerinizde %50 indirim fırsatı sunuyor. Kampanyada toplam 50 TL indirim kazanabileceksiniz. Muhteşem bir kampanya olacakken önceki 6 ay boyunca ayın enparalısı olma şartı tüm büyüyü bozmuş. En azından 6 sonra denilseydi yine iyi olurdu.

Kampanya 1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay ‘Ayın Enparalısı’ olan tüm müşteriler için geçerlidir.

 Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında 1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında AliExpress ve Amazon web siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir.
  • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında AliExpress ve Amazon’dan toplamda 100 TL’ye kadar yapılan alışverişler için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 100 TL üzerinde alışveriş yapılması durumunda, 100 TL’nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Kampanya kapsamında maksimum 50 TL indirim kazanılabilir.
  • Kampanya kapsamında indirim kazanmanız durumunda, kazandığınız indirim 7 Ağustos 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.
  • Enpara.com, kampanya kapsamında satın alacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ