Kampanya ve İndirim Haberleri

Enpara en düşük faizli kredi kampanyası aylık 1.66

  • 29 Temmuz 2019
Enpara en düşük faizli kredi kampanyası aylık 1.66

Enpara müşterilerine özel teşekkürler kredisi kampanyası kapsamında aylık %1.66 faiz oranı fırsatı sizleri bekliyor. Enpara şubenizden 60 ay vadeli olarak limitiniz dahilindeki krediyi sorgulayabilirsiniz. Şu an piyasadaki en düşük faiz oranının bu olduğunu söyleyebiliriz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

4 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mert
3 yıl önce

11 bin tl lik kredim var benim de. 1.66 aylık faiz. Memnunum. Enpara favsiyemdir. Bir çok işlem ücretsiz. Kullanıcı ve benim gibi öğrenci dostu.

Anonim
3 yıl önce

bencede 5 6 banka kullanıyorum. içlerinden en güzeli enpara.

yellowman
3 yıl önce

bekleyin tüm bankalar cuma günü faizleri çekecekler… aynı seviyelere gibi

aykut
3 yıl önce

beklemeye gerek yok bence. diyer bankalarda fayizi düşürselerde yok dosya masrafı, yok şu sigorta yok şuydu yok buydu maliyeti yükseltiyorlar. dün en paradan 20 bin tl 1.66 dan çektim. 5 dakikada para hesabınızda. yanlız enpara kredi limitinde keleklik yaptı. 50 bin tl ye karşılık 20 bin tl onay verdi. akbanktada butür bir kampanya var. dün 40 bin tl de akbanktan çektim enparada olduğu gibi kefilsiz belgesiz 40 bin tl 1.88 den 5 dakika içinde hesabıma geçti. benim anlamadığım kredi kredi kartı ödemelerinde hiç gecikmem olmaz. dün enpara 20 bin tl ye onay verirken, akbank 40 bin tl ye onay verdi. demekki kredi onayı bankadan bankaya değişiyor. bende aynı anda ikisinizde kullandım.

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x