Kampanya ve İndirim Haberleri

Enpara hediye kahve kampanyası saçmalığı

 • 01 Ekim 2020
Enpara hediye kahve kampanyası saçmalığı

Ücretsiz EFT-Havale, müşteriye yıllık aidat ödeme, faizsiz taksitlendirme gibi birçok işlemi hayatımıza ilk sunan Enpara bu ay saçma bir kampanya duyurdu. Enpara ile yıl sonuna kadar her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız ilk harcamanızın 15 TL hediye edilecek.

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve 2 fatura ödeme talimatınızın olması yeterli! zincir listesi:https://masterpass.com/tr-tr/retailers.html

En son ayın enparalısı olup Turkcell’den 7300 TL’ye iphone 11 alıp 750 TL iade hesabımıza ödenmişti. Şimdi 15 TL iade ile kampanya duyurulmuş. Çok saçma olmuş enpara!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com Kredi Kartı’nızın Masterpass’e tanımlı olması (henüz tanımlı değilse tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama/yükleme yaptığınız sırada tanımlayabilirsiniz),

Tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek tek seferde 15 TL ve üzeri harcama yapmanız,

Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,

Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Ahmet dedi ki:

  Neden saçma olsun ki iste her kitleye özgü kampanya planlıyorlar. Size uymayana saçma demek saçma oluyor

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet kahve sevdalısıyım bu kampanya tam bana göre konu olarak ama ayın enparalısı olalım tamam ama 2 fatura talimat şartı nedir? Birçok banka 2 fatura talimatı için 30-50 TL puan veriyor zaten. 15 TL için bu şartlar saçma.

 3. Ali Yldrm dedi ki:

  Ahmet saçmalama. 3 kuruş kar edeceğiz diye 5 kuruş masraf etmenin anlamı yok. bu sitenin mantığı bu. sen yenisin galiba.

 4. AbdllhY dedi ki:

  bencede ilk saçma en doğru saçma Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL’lik para girişi olması

  Toplamda en az 100 TL’lik para transferi yapılması

  Toplamda en az 100 TL’lik kredi kartı borcu ödenmesi

  En az 1 adet fatura ödenmesi

  Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi

  ATM’den en az 1 defa para çekilmesi

  Encard, Enpara.com Kredi Kartı ve sanal kredi kartınızla en az 1 defa harcama yapılması
  Bir önceki ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olması

  Bir önceki ay kredi taksitlerinizin düzenli ödenmesi dışında ayrıca 2 otomatik ödeme talimatı … bence sn admin yanlış anlamasın ancak ilan edilmesi bence en saçması olmuş, bence kampanya çöp….

 5. Mutat AYDOĞAN dedi ki:

  Vakıf bank word kredi kartı a.yakıt kampanyası 1-31 ekim Tar.arası farklı günlerde 125.00TL.ve üzeri a.yakıt alımına 25.00TL.INDİRİM verilecek.ayrıca 1-11 kasım TAR.arası en az 25.00TL.a.yak.alımına 25.00TL.indirim verilecek.deniyor.kazanılan 25.00TL.indirim.20 kasım da.kartınız a.yansıtılacak tır.bu ne demek birisi bana açık atabilirmi. Acaba.125.00×4 25×1 mi harcama yapılacak.bence çok saçma kampanya.

 6. aykut dedi ki:

  ben ücretsiz havale eft olduğu için genelde ana banka olarak enparayı kullanıyorum. her ay ayın enparalısı oluyorum. bunda sıkıntı olmuyor. 2 fatura şartı yazıldığı gibi saçma olmuş. enparanın güzel tarafı kredi kartından yapılan 3000 tl ye kadar harcamayı ücretsiz 6 takside böle biliyor olması. ayrıca fatura ödemelerindende komüsyon almıyor. birde kredi kullanımı. 5 dakika içerisinde krediyi kullanıp parayı hesabında görüyorsun. istediğin zamanda belirli tutarda, istersen krediyi kompile kapatıyorsun. birde günlük vadeli hesap açma avantajıda var. kısacası enpara kart kampanyalarında geride olsada, bankacılık işlemlerinde 10 numara.

 7. AbdllhY dedi ki:

  sn Mutat AYDOĞAN anlamadığınız ne ? evet yazdığınız gibi farklı günlerde Ekim sonuna kadar 4 alışveriş ayrıca 01-11 Kasım arası asgari 25 tl alırsanız 20.11.2020 de 25 tl indirim yansıyor, puan olarak değil…Bence hiçte saçma değil ben her ay mobil ödemeyle birleştirip (ki 25 yerine biri 125 oluyor bir önceki ayın faydası olarak) 25+40=65 tl kazanıyorum ki 500 tlye 65 tl; %13 fayda şu an çok çok iyi bir fayda…

 8. Ahmet dedi ki:

  Enpara tüm kampanyaları icin bu sarfları koyuyor. Bu şartları sağlayıp her ay internetten kitap alışverişinde 15 TL indirim, Netflix uyelik ücretinde yüzde 50 indirim alıyorum. Aylık faydası 50 TL üzerine çıkıyor. Diğer bankalar fatura kampanyası yaptığında en az 6 ay süreyle devam etmesi koşulu ile 10 veya 20 puan veriyor. Aradaki fark çok daha fazla bence iyi düşünün

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet bey bende enpara kampanyalarından yararlanıyorum severek konumuz o kampanyalar değil bu kampanya. Bu kampanya 2 fatura için 15 TL veriyor ben diğer bankalardan 6 ayda olsa 60 TL alıyorum hesap ortada. 15 TL için 2 fatura vermem.

 10. F.K dedi ki:

  Nesrin hanım selam, Trendyolda paylaş kazan ile koleksiyon paylaşma yöntemi var. telegram v.b. bir uygulamada bizi bir araya getirip organize etme imkanınız var mıdır acaba? hepimiz kazanalım.

 11. Murat dedi ki:

  Nesrin Hanım Kampanyların çogu saçma artık, İşe yaramıyor maxımum kampanya yapıyor 4 katogoriden alışveriş yapacakmışız her birini yerine getirmek zor degil mi sizce

BİR YORUM YAZ