Enpara kredi kartı kampanyaları başladı – yıllık 100 TL hediye

 • 12 Aralık 2017
Enpara kredi kartı kampanyaları başladı – yıllık 100 TL hediye

Enpara şubesiz bankacılık sistemi sonrası yeni kredi kartını duyurdu. Enpara kredi kartı kampanyaları artık sitemizde. Enpara kart müşterilerine her yıl 100 TL hediye aidat fırsatı sunuyor. Aidat almayan ve iade eden tek kredi kartı enpara.

Enpara kredi kartı özellikleri;

 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL’ye kadar olan ve ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirilebilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla müşterilerimize sunduğumuz tüm indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı, Platinum Mastercard’dır. Mastercard’ın Platinum kartlar için sunduğu avantajları buradan takip edebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nı öncelikle mevcut Enpara.com müşterilerine sunuyoruz. Eğer henüz Enpara.com müşterisi değilseniz, bilgilerinizi buradan bize iletmeniz durumunda yeni müşterilerimize de kredi kartı sunmaya başladığımızda size haber veririz.
 • Eğer bir Enpara.com müşterisiyseniz ve Enpara.com Kredi Kartı almak istiyorsanız internet veya cep şubemizden kredi kartı başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi gerekir.
 • Enpara.com Kredi Kartı başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir. Bu değerlendirmede daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması en önemli etkenlerdir.
 • Kredi kartı başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından size bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit tüm QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır. Kredi kartı limitiniz belirlenirken ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz de dikkate alınır.
 • Öğrenciler de Enpara.com Kredi Kartı’na başvurabilir, ancak öğrenci başvurularında öğrenci kimlik kartı görüntüsünün başvuru formuna eklenmesi istenir.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla alışveriş, ödeme ve nakit avans işlemlerine ek olarak, Enpara.com kanalları üzerinden fatura, cep telefonu TL yükleme ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacınız olduğunda Enpara.com Kredi Kartı’nızın nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilir ya da dilerseniz Enpara.com İnternet veya Cep Şubesinden dilediğiniz nakit avans tutarını Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz. Nakit avans işlemleri ücretlidir ve kullandığınız nakit avans tutarına kullandığınız süre boyunca nakit avans faizi uygulanır. Uygulanan faize %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV vergileri eklenir. Enpara.com Kredi Kartı’na ait faiz ve ücretler tablosu için tıklayınız.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı internet veya cep şubemizi kullanarak internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için bir aylık limit belirleyerek kartınızı internette de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
 • Dilerseniz Enpara.com Kredi Kartı’nızı BKM Express veya Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla temassız ödeme özelliği bulunan POS cihazlarından günlük toplam 50 TL’ye kadar temassız ve şifresiz işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla QNB Finansbank ATM’lerinden Encard’ınızla yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz.
 • Her ay ekstre kesim tarihinde hesaplanan kredi kartı ekstre borcunuza ait minimum ödeme tutarının, ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekir. Kredi kartı ödemelerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi, QNB Finansbank ATM’lerinden veya diğer bankalardan para transferi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, düzenli ödeme talimatı vererek ekstrenizin son ödeme tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı yapılan harcamalar üzerinden puan, uçuş mili vb. kazandırmaz.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan bir ‘ek kart’ uygulaması bulunmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. kampanyasever38 dedi ki:

  nasıl yani 100 lira kesmediği aidatı 100 lira ilan edip kampanya yaptıklarını mı sanıyorlar. birde harcamalardan nasıl puan kazanılmaz diyorlar

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  kampanyasever38 aidatı iptal etmiyorlar, aidat alınmıyor ve 100 TL hediye ediliyor.

 3. Srsr dedi ki:

  KAMPANYA: 31 Aralik tarihine kadar yilbasi alisverisinizi Bank’O Card Axess ile yapin; 100 TL ve uzeri her alisverisinizde %5, toplamda 50 TL chip para kazanin! Kampanyaya katilmak icin ilk harcamanizdan once “YILBASI” yazin, 8444’e gonderin. Detayli bilgi: bit.ly/2nPZsCc Iletisim izni iptali icin IZINYOK yazip 8444’e gonderebilirsiniz. Odea Bank A.S. Mersis: 0634042197300010 B002

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr bu kampanya kişiye özel. Sms gönderilen müşteriler için.

 5. bonusçuk dedi ki:

  bilen biri cvplarsa sevinirim bonus neden kampanya yapmadı bu sene uzun zamandır sesi cıkmıyor

 6. mehmet dedi ki:

  EVET BONUS KART NEDEN KAMPANYA ACIKLAMIYOR..YAPMIYCAKMI AYIN YARISI YAKLASTI SES YOK HALA BARI YAPARSA IYI BI KAMPANYA YAPSA..DENİZBONUSTANDA DUZGUN BI KAMPANYA YOK HALA

 7. İbk dedi ki:

  Enpara.com kredi kartına başvurulmuyor başvuran var mı

 8. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn aynı kampanya geçen ayda vardı 5 kartla katıldım hepsi 6 aralıkta yüklendi bu ay ki ne de 5 kartla katılım sağlandı

 9. Altınyunus_ dedi ki:

  Ben başvurdum,onaylandı.Halihazırda mevcut enpara müşterisi değilseniz vermiyorlar diye biliyorum

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr yeni haberim oldu, neden haber vermedin? :)

 11. gülşen dedi ki:

  Bende başvuru yaptım .mesaj geldi onaylandı limit tutarını da mesajda yazıyor.Kredi kartı başvurusu yapmanız için hali hazırda enpara müşterisi olmanız gerekiyor.şartlarında yazıyor.

 12. Doğan dedi ki:

  Srs bende mesaj attım olumlu mesaj geldi.geçen ayda aldım sayende saol.

 13. Srsr dedi ki:

  Geçen ay sanki bir kampanya nın altına yorum şeklinde yazmıştım ama tam hatırlamıyorum, kolay gele

 14. İbk dedi ki:

  Tamam öğrendim neden olmadığını. Sözleşme henüz bana gelmediği içinmiş. Teşekkürler

 15. AY dedi ki:

  Srsr bizde sayende nasiplenmiştik… yine msj olumlu geldi…

 16. mehmet dedi ki:

  srsr hangı kampanyadan bahsedıyor ogrenmem mumkunmu

 17. AY dedi ki:

  sn mehmet odeabank..

BİR YORUM YAZ