Kampanya ve İndirim Haberleri

Enpara Tchibo kampanyası 40 TL indirim 1 – 29 Şubat 2020

  • 04 Şubat 2020
Enpara Tchibo kampanyası 40 TL indirim 1 – 29 Şubat 2020

Enpara müşterileri ayın enparalısı olduklarında Tchibo üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 40 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ödemelerinizi Encard veya Enpara kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Şubat ayı içinde, alışveriş tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar ‘Ayın Enparalısı’ olmanız yeterli.

Kampanyadan kazandığınız indirim, en geç 6 Mart 2020’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Kampanya sadece Tchibo.com.tr veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 150 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir.
Kampanya sadece Encard ve Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Fiziksel Tchibo mağazalarından yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
Kampanya boyunca tek seferde 150 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 40 TL iade yapılır. 150 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 150 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca maksimum 40 TL iade kazanılabilir.
Ay içinde yaptığınız harcamaya ait iadeniz en geç 6 Mart 2020’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ