Kampanya ve İndirim Haberleri

Enpara Trendyol 100 TL ödemeye 20 TL iade kampanyası 1-31 Mart 2018

  • 05 Mart 2018
Enpara Trendyol 100 TL ödemeye 20 TL iade kampanyası 1-31 Mart 2018

Enpara müşterileri ayın enparalısı olduklarında Trendyol sitesinden yapacakları 100 TL ve üzeri ödemelerinde 20 TL iade alacak. Kampanya kapsamında 1 -31 Mart 2018 tarihleri arasında encard veya enpara kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 20 TL iade 6 Nisan tarihinde hesaba yatırılacaktır.

Nelere dikkat etmelisiniz?
Kampanya 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya sadece Trendyol.com veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir.
Kampanya sadece Encard ve Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya boyunca tek seferde 100 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 20 TL iade yapılır. 100 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 100 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca maksimum 20 TL iade kazanılabilir.
Kampanyadan yalnızca Mart ayında ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler yararlanabilir. Mart ayı içinde, ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan, ancak Mart ayı içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. ‘Ayın Enparalısı’ ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan ‘Ayın Enparalısı’ sayfasından ulaşabilirsiniz.
Ay içinde yaptığınız harcamaya ait iadeniz 6 Nisan 2018’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 212 331 0 200 numaralı Trendyol Destek Hattı’nı arayarak ya da Trendyol.com veya mobil uygulamasının Yardım bölümünde yer alan E-posta Destek alanına yazarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

3 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
hikmet
4 yıl önce

beyler denızkartımı kontrol edınız kişilere özel super kampanya yapmış denızbank

Anonim
4 yıl önce

Hikmet baktim da alişveriş yapmayan musterilere yonelik diye düşündüm. Malesef bizim gibi limit birakmayanlarda kampanya neyim yok:)
Kampanya hakkunda yazarsan….

hikmet
4 yıl önce

kişilere özel kampanya dır anonım sıze yok demekı

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x