Kredi kartı kapatmama sözüne 350₺ maximum advantage

  • 16 Eylül 2023
Kredi kartı kapatmama sözüne 350₺ maximum advantage

Önceki yıllarda duyurmuştum. Bu yıl kredi kartı kapatma ikna tekliflerini denemek için iş bankasını aradım. Maximum kartımı kapattırmak istediğimi iletip kapatmama karşılığında kartıma 200₺ yüklendi. Temsilci size neden kapatmak istediğinizi soruyor diğer kartlarımı kullanıyorum diyorsunuz. Kampanyalar vs. bahsediyor siz yine kapatalım lütfen diyorsunuz. Bundan sonra teklifini iletiyor. Dikkat edip eğer teklif vermezse …. nolu kartı kapatma isteğinizi onaylıyor musunuz? diye onay almak zorunda. Onay vermezseniz kartınız kapanmaz. Hiçbir temsilci tamam hadi kapattım diyemez.

İkinci bankamız HSBC advantage kredi kartım için yine aynı yolu izledim ve 150₺ bu bankadan puan aldım. 6 ay kapatmama sözü alıyor. 6 ay sonra yine 150 alabilirsiniz. Benim kartın limiti 200₺ ama 4 dönemdir 150₺ alıyorum.

Kart kapatmama ikna tekliflerini diğer bankalar için deneyebilirsiniz. Altın kural onay isteyene kadar ısrarla kapatma isteğinizi iletin. Temsilciler sizi razı etmeye çalışacak. Son adımda sistem teklifini iletiyor Bazı bankalar direkt kapatma onay istiyor, onay vermeyin.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x