Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximiles kredi kartı e-ticaret kampanyası 20 Eylül-20 Ekim 2020

 • 20 Eylül 2020
Maximiles kredi kartı e-ticaret kampanyası 20 Eylül-20 Ekim 2020

Maximiles kredi kartı sahipleri e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 maximil kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 20 Eylül-20 Ekim 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximiles özellikli bireysel kredi kartları (Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard) ve ek kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximiles Business Kredi Kartı, Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, vergi ödemeleri ve fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Seçili e-ticaret siteleri dışında yapılan e-ticaret alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiMiller geri alınacaktır.

Kampanya Detayları: 20 Eylül-20 Ekim 2020 tarihleri arasında Maximiles’ınızla seçili e-ticaret siteleri üzerinden tek seferde gerçekleştirilecek 1.500 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinizde 100 MaxiMil kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 MaxiMil kazanabilir. Kampanya kapsamında 20 Eylül 2020 00:01 ile 20 Ekim 2020 23:59 arasında Maximiles ile seçili internet siteleri üzerinden tek seferde 1.500 TL ve üzeri tutarda ve Sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanyaya dahil işyeri listesi için lütfen tıklayınız.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiMiller 27 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Yüklenen MaxiMiller geri alınmayacak olup açık avansınız bulunması halinde Avans MaxiMil kapatmakta kullanılacaktır. Kazanılan MaxiMiller MaxiPuan’a dönüştürülememektedir. Yükleme anında Maximiles’ınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  trendyol cüzdan oluyor mu acaba?

 2. Güven Karadeniz dedi ki:

  Trendyol cüzdan oluyor..Bu arada Trendyol bugün hesabımı kalıcı olarak kapatmış. Ben elite uyeydim ve düzenli Trendyol hesabımdan alışveriş yapıyordum
  Dün maximiles kartimi 1500₺ trendyol cüzdana aktardim 1 saat sonra 450₺ alışveriş yaptım,aradan yarım saat geçti siparişim iptal edildiğini gördüm ve yeniden sipariş geçmek için ödeme yaparken (Geçersiz işlem) uyarısı veriyordu. Canlı desteğe yazdım hesabınız otomatik güvenlik sistemine takıldı ve birdaha açmamız mümkün değil dediler. Cüzdanda TC numaram telefon numaram herşey kayıtlı ve kullandığım kartlarda kendi adıma olmasına rağmen Trendyol böyle saçma bir uygulaması var işte.. dedim kimlik ibrazı yapayım vs hiçbirşekilde hesabınız tekrar aktif edilemez,yeni bir hesap açın devam edin dediler..
  Gelelim yeni hesap sıkıntısına;Yeni hesap açınca cüzdan limitini 600₺ üzerine çıkartmak icin TC no ile kimlik doğrulaması gerekir,yeni hesapta cüzdanı doğrulamak için tcmi girdiğimde bu TC başka bir cüzdanda kayıtlıdır diyor,(aileden başka birinin TC nosunu girsem yine sıkıntı olur bence)Trendyolda Bütün bilgilerimi sisteminizden silin yoksa bu şekilde sıkıntı yaşıyorum dedim.. ne yaptiysam bı cozum bulamadım. Şikayetvar.Com durunumla ilgili şikayet yazdım bakalım bir çözüm olurmu.. Böyle birşey başına gelen ve çözüm bulan varmı??

  Daha önce buna benzer durumu gittigidiyordada yaşamıştım.

 3. hasan el giresuni dedi ki:

  trendyol go uygulamasından fazla fazla hesap açıp 50 ye 25 kullananlar oldu bu yüzden trendyol böyle bir iş yapmış olabilir

 4. AbdllhY dedi ki:

  sevgili dostlar; yok sarıkız, yok yeşil ördek, yok mavi civciv. 1 aydır çok ciddi avantajlı değil ve cidden ihtiyacım yoksa alışveriş yapmadım inanın bu da çok ciddi bir kampanyaymış…. 1. Aklım fikrim meşgul değil, 2. Yok ikinci alışverişi yapsam mı ? yok olmadı..3 param cebimde kaldı….. sözün özü ihtiyaca EVET/ israfa HAYIR…. saygılarla…

 5. F.K. dedi ki:

  Trendyol Go ve 50 ye 25 derken ne demek istediniz Hasan bey?

 6. dr.emx dedi ki:

  sayın F.K. market alışverişinde verilen 25 tl indirimden bahsediliyor sanırım

BİR YORUM YAZ