Aygaz maximum kart kampanyasında 35 TL maxi puan hediye

 • 04 Mart 2013
Aygaz maximum kart kampanyasında 35 TL maxi puan hediye

Maximum kredi kartı sahipleri Aygaz tüp alımlarında 1 Mart- 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri birinci peşin ev tüpü alışverişine 5 TL, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri ikinci peşin ev tüpü alışverişine 15 TL, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri üçüncü  peşin ev tüpü alışverişine 15 TL, toplam 35 TL ekstra MaxiPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya Maximum Anlaşmalı Aygaz bayilerinde  1 Mart- 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum Kart sahiplerinin Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri birinci peşin ev tüpü alışverişine 5 TL, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri ikinci peşin ev tüpü alışverişine 15 TL, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri üçüncü  peşin ev tüpü alışverişine 15 TL, toplam 35 TL ekstra MaxiPuan kazanacaklardır.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “AYGAZ” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartları için 4402’ye, Ziraat Maximum Kartları için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya Ziraat Maximum Kart’lar da dahildir.
 • Katılım için gönderilen her katılım SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. Ekstra MaxiPuanlar başarılı kampanya katılımı gerçekleşmesi koşulu ile her kampanya dönemi sonunda 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenir. ( 1. Kampanya dönemi : 1-31 Mart 2013; 2. Kampanya dönemi: 1 Nisan- 15 Mayıs 2013 ) Bir müşteri kampanya kapsamında her iki yükleme nedeniyle en fazla 35 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Söz konusu MaxiPuanların son kullanma tarihi ilk yükleme için 17 Nisan 2013, ikinci yükleme için 29 Mayıs 2013’dür.Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyadan Maximiles sahipleri de yararlanabilir.
 • Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maximiles’a dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır. Bankamatik ile yapılan alışverişlerde kampanyaya dahildir.
 • Bankamatik Kartı’na yüklenen ilave MaxiPuanlar da belirtilen süre içerisinde kullanılmaması halinde geri alınacaktır.
 • Bankamatik kartları için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
 • Ayrıca, taksitli işlemlerde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. AHMET dedi ki:

  aygaz kampanyasına ilk dönem girdim ama yüklenmedi ziraat maximum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.