Aytemiz akaryakıt maximum kart kampanyası 20 TL hediye

  • 24 Şubat 2016
Aytemiz akaryakıt maximum kart kampanyası 20 TL hediye

​Maximum kredi kartı sahipleri Aytemiz akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişte Aytemizde geçerli 20 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 20 Şubat – 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Aytemiz İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır.
3- Kampanyamız süresince, kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “AYTEMIZ” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 20 Nisan 2016’dır.
8- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Aytemiz istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10- Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
11- Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
12- Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bankamatik Kartı için de SMS kaydı koşulu aranmaktadır.
16- Kampanyadan MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
17- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
18- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
19- Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
20- Kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. maximum protesto dedi ki:

    maximum iyice bozdu ne adam gibi kampanya yapıyor nede yaptıgı kampanya katılmaya değer buluyorum
    bu alış verişe katılacagıma bonus kart kampanyası daha iyi duruyor yada axses yine daha iyi daha avantajlı

  2. Anonim dedi ki:

    Kampanyalardan Axess ve bonus 1 numara

BİR YORUM YAZ