Kampanya ve İndirim Haberleri

Beklenen maximum mobil ödeme kampanyası geldi 20 Mayıs – 30 Haziran 2022

  • 23 Mayıs 2022
Beklenen maximum mobil ödeme kampanyası geldi 20 Mayıs – 30 Haziran 2022

Maximum kredi kartı sahiplerinin en çok sevdiği kampanyalardan biri olan mobil ödeme kampanyası geldi. Kampanyanın en önemli özelliği sektör şartı olmaması ve diğer kampanyalarla birleştirilmesi. Hem akaryakıt-market kampanya puanını hem de bu kampanyadan %5 kazanabilmek çok güzel. Telefonu çıkartıp iphone sahiplerine nispet edercesine temassız ödeme yapmakta işin kaymağı :)

Maximum kart yeni mobil ödeme kampanyası kapsamında 20 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında 100 TL üzeri her işlemde %5 olmak üzere 100 TL maxi puan kazanacaksınız. Temassız 2000 TL çekseniz bile 100 TL kazanırsınız. Kampanya döneminde maximum mobil uygulamasından katılım sağlanmalıdır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 06 Temmuz 2022 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Faruk dedi ki:

    1 ay boşa gitti

BİR YORUM YAZ