Beta Shoes maximum kart %50 indirim kampanyası

 • 24 Kasım 2014
Beta Shoes maximum kart %50 indirim kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri Beta Shoes internet sitesi betashoes.com adresinden yapacakları alışverişlerde %50 indirim fırsatından yararlanıyor. 24-25 Kasım tarihlerinde geçerli olacak kampanya öğretmenler günü %50 indirimi ile birleştirilebiliyor. Ödeme sonrasında işlem ekstrenize %50 indirimli olarak yansıtılacaktır.

 

Not: İş bankası Müşteri temsilcisinden aldığımız bilgi ödeme sonrası indirimin yansıtılacağı yönündeydi fakat deneyimimiz ve gelen yorumlara göre herhangi bir indirim yapılmamaktadır. Konuyla ilgili firma ile iletişime geçtik sonucu Salı günü sizlerle paylaşacağız.

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız kapsamında  24-25 Kasım 2014 tarihlerinde yalnız www.betashoes.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinize %50 indirim uygulanacaktır.
2- Ayrıca, Moda Sektör Kampanyamız kapsamında, 100 TL ve üzeri 2-3-4 taksitli alışverişlerinize +3 ve 2 ay erteleme uygulanacak, 5 taksitli alışverişlerinize +3 taksit uygulanacak olup, azami taksit 8 olacaktır.
3- Kampanyamıza Maximum özellikli tüm kredi kartları ve Ziraat Maximum Kartlar dahildir.
4- Maximum Fırsat işlemleri kampanyamıza dahil değildir.
5- Maximum Aidatsız  Kartlar ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar kampanyamıza dahil değildir.
6- Hesap kesim tarihinden önce gerçekleştirilen ötelemeli alışverişleriniz Ocak 2015, hesap kesim tarihinden sonra gerçekleştirilen alışverişleriniz Şubat 2015 dönemi ekstrelerinizde yer alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  admin ben öyle anlamadım son madde sanki sadece öteleme ile ilgili

 2. Anonim dedi ki:

  Ödeme sonrasında işlem ekstrenize %50 indirimli olarak yansıtılacaktır. bence hatalı

 3. Anonim dedi ki:

  İnternette 114.95 TL ye düşmüş ayakkabıyı satın aldim . kartımdan da 114.95 TL çekildi. Maximum kart olmasının hicbir avantajı olmadı.

 4. Anonim dedi ki:

  galiba hikaye şu.. betashoes.com zaten öğretmenler günü deyip %50 indirim yapmış.. tam da aynı günlere maximum da sanki “kendileri sayesinde” bu indirim oluyormuş gibi yansıtmış.. halbuki ilk indirimden bahsediliyor hala.. sizler de hem öğretmenler günü indirimi hem de maximum kartı indirim alacağımızı düşünmüşsünüz.. ama maximumum yazdıkları sizi yanlış anlamaya yöneltmiş.. sizde sorun yok..

 5. Anonim dedi ki:

  ADMIN MAXSİMUMLA ORTAKMI ÇALIŞIYORSUN MAXSİMUM SİTESİNDEN KAMPANYAYI OLDUĞU GİBİ AKTARSAN HAYAT HİKAYENİ EKLEMESEN DOĞRU ANLAŞILIRDI KİME ÇALIŞIYORSU Kİ

 6. admin dedi ki:

  Kampanya bilgilerini saçma şekilde aktaran İş bankası. Maximum karta %50 indirim deniyor ama sonra çark edilip biz sitenin öğretmenler günü kampanyasını duyurduk şeklinde açıklama yapılıyor.

BİR YORUM YAZ