Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Ekim 2015

  • 30 Eylül 2015
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Ekim 2015

Bu ayın puan kampanyalarında sonunda 100 TL’yi gördük. Gittigidiyor maximum kredi kartı kampanyası kapsamında 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Kampanya 1-15 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya katılımı için kampanya sayfasında bulunan KATIL butonunu kullanabilirsiniz.

Kazanılan puanlar 15 Ekim 2015 tarihinden itibaren 15 gün içinde kullanılan kartlara yüklenecektir. Kazanılan puanlar 9 Kasım 2015 günü geri alınacaktır.

Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ